Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
Wedstrijden
16/04
13:30
Gembo Borgerhout HSE C - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
2e Prov. Heren Antwerpen A Play-down (Basketbal Vlaanderen)
54 - 57
22/04
18:00
BBC Lyra Nila Nijlen HSE A - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
2e Prov. Heren Antwerpen A Play-down (Basketbal Vlaanderen)
66 - 67
29/04
20:30
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A - Zuiderkempen Diamonds HSE C
2e Prov. Heren Antwerpen A Play-down (Basketbal Vlaanderen)
63 - 58
Rangschikking
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 BBC Musketiers Wommelgem HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BC Guco Lier Vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wuustwezel BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Titans Basketball Bonheiden HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kangoeroes Basket Mechelen HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Basket Malle HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Antwerp Giants HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Olicsa Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BC Guco Lier Vzw HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
13 BBC Putte HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Geranimo Bornem Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zuiderkempen Diamonds HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
16 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
17 BC Guco Lier Vzw HSE F 0 0 0 0 0 0 0 0
18 BBC Schelle HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Phantoms Basket Boom HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
20 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Mercurius BBC Berchem HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
23 BBC Musketiers Wommelgem HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Basket Stabroek HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Duffel K.B.B.C. HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
26 K. Vabco Mol BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Mercurius BBC Berchem HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Essense Esbac HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Fellows Ekeren BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Wuustwezel BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Duffel K.B.B.C. HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Sobabee Zwijndrecht HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Basket Stabroek HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
34 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
35 BBC Geel HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Essense Esbac HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Koninklijke Herentalse BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Gembo Borgerhout HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Phantoms Basket Boom HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Gembo Borgerhout HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
41 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Antwerp Giants HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Fellows Ekeren BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Red Vic Wilrijk HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Elite Academy Antwerp HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Oxaco BBC Boechout HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Kangoeroes Basket Mechelen HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Insurea Kontich Wolves HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Mercurius BBC Berchem HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Basket Willebroek HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
51 BC Guco Lier Vzw HSE E 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Aartselaar BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
53 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Basket Malle HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
55 KBBC Okido Arendonk HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Aartselaar BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Phantoms Basket Boom HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
58 KBBC T&T Turnhout HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Fellows Ekeren BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Insurea Kontich Wolves HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Basket Malle HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
63 KBBC T&T Turnhout HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Basket Stabroek HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B 12 10 2 0 804 676 128 32
2 KBBC T&T Turnhout HSE C 12 8 4 0 779 680 99 28
3 KBBC Okido Arendonk HSE B 12 6 6 0 786 794 -8 24
4 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 12 6 6 0 703 678 25 24
5 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 12 5 7 0 771 852 -81 22
6 Oxaco BBC Boechout HSE C 12 4 8 0 699 815 -116 20
7 Basketbal Academie Herentals HSE A 12 3 9 0 705 752 -47 18
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van 2e Prov. Heren Antwerpen A Gr1 (Basketbal Vlaanderen)
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 BasKet Tongeren J18 A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BC ├ęcole Anderlecht 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Phantoms Basket Boom J18 A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Femina Habac Sint-Truiden DSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BasKet Tongeren J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Olicsa Antwerpen J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bilzerse BC J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
13 BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
14 APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
15 BasKet Tongeren G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
16 B.C. Gems Diepenbeek G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
17 B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
18 BasKet Tongeren HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ABC Waremme HSE A (1L) 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
21 BasKet Tongeren G14 B 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Femina Habac Sint-Truiden M14 B 0 0 0 0 0 0 0 0
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BasKet Tongeren OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 12 10 2 0 805 731 74 32
2 Olicsa Antwerpen HSE B 12 9 3 0 866 793 73 30
3 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 12 7 5 0 721 707 14 26
4 Oxaco BBC Boechout HSE C 12 6 6 0 762 768 -6 24
5 Gembo Borgerhout HSE C 12 5 7 0 762 769 -7 22
6 Zuiderkempen Diamonds HSE C 12 3 9 0 723 812 -89 18
7 Basketbal Academie Herentals HSE A 12 2 10 0 732 791 -59 16
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van 2e Prov. Heren Antwerpen A Play-down (Basketbal Vlaanderen)
Stats: Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
15
Wins
1576
Goals