Bavi Vilvoorde G12 A
Wedstrijden
20/08 11:00
Bavi Vilvoorde G12 A - Antwerp Giants G12 A
Bavi Vilvoorde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
VOLGENDE
27/08 09:00
BBC Falco Gent G12 A - Bavi Vilvoorde G12 A
BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
04/09 11:00
Bavi Vilvoorde G12 A - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A
U12 Niveau 3 E (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 Antwerp Giants DSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Almonte Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Antwerp Giants G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bavi Vilvoorde G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Antwerp Giants J18 A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Insurea Kontich Wolves J18 A 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Antwerp Giants G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BBC Bazel G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Antwerp Giants J21 B 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BBC Geel J21 A 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Antwerp Giants HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Antwerp Giants DSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
13 BBC Lokeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Antwerp Giants M19 A 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Koninklijk Basket Team ION Waregem M19 B 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Antwerp Giants G14 B 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Basket Malle G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 BBC Falco Gent G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavi Vilvoorde G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BBC Falco Gent J16 B 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Koninklijke BBC Oostkamp J16 B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KBBC Sparta Laarne G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BBC Falco Gent HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Basket Sijsele HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BBC Falco Gent HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tigers Evergem HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BBC Erembodegem HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
12 e5 Sgolba Aalter HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
13 BBC Falco Gent HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BBC Koksijde HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
15 LDP Donza HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
16 LDP Donza HSE D 0 0 0 0 0 0 0 0
17 BBC Falco Gent HSE C 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Koninklijke BBC Oostkamp HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Avanti Brugge 2015 HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
20 BC Knokke-Heist HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Racing Brugge HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Gent-Oost Eagles HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
23 KBGO Finexa Basket@Sea J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Koninklijke BBC Oostkamp J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
25 BBC Falco Gent J21 A 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J21 A 0 0 0 0 0 0 0 0
27 BBC Falco Gent G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
29 BBC Falco Gent J18 B 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Amon Jeugd Gentson J18 B 0 0 0 0 0 0 0 0
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# Team GW W V G DV DT DS Pnt
1 Bavi Vilvoorde G14 A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Yoast United (NL) 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bavi Vilvoorde J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Yoast United (NL) 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bavi Vilvoorde J18 A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Yoast United (NL) 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bavi Vilvoorde J21 A 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Yoast United (NL) 0 0 0 0 0 0 0 0
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Bavi Vilvoorde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)