Wedstrijden
28/04
15:00
BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B - Campinia Dessel-Retie HSE A
2e Prov. Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
71 - 61
05/05
11:00
BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B - KBBC Okido Arendonk HSE B
2e Prov. Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
57 - 58
11/05
18:00
Basket Willebroek HSE C - BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B
2e Prov. Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
76 - 69
Rangschikking
- Tigers Evergem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Wuustwezel BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Prov. Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bbv Oedelem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Tigers Evergem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Tigers Evergem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Houtem Redwolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bobcat Wielsbeke M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Campinia Dessel-Retie DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Croonen Lommel M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Barons Breda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guco Lier HSE D | 26 | 21 | 4 | 0 | 1887 | 1488 | 399 | 67 |
2 | Koninklijke Herentalse BBC HSE A | 26 | 18 | 8 | 0 | 1728 | 1510 | 218 | 62 |
3 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 26 | 17 | 9 | 0 | 1834 | 1647 | 187 | 60 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 26 | 17 | 9 | 0 | 1644 | 1590 | 54 | 60 |
5 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 26 | 16 | 10 | 0 | 1889 | 1765 | 124 | 58 |
6 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 26 | 14 | 12 | 0 | 1738 | 1715 | 23 | 54 |
7 | Basket Stabroek HSE B | 26 | 14 | 12 | 0 | 1660 | 1631 | 29 | 54 |
8 | Campinia Dessel-Retie HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1784 | 1810 | -26 | 52 |
9 | Basket Willebroek HSE C | 26 | 13 | 13 | 0 | 1732 | 1798 | -66 | 52 |
10 | BBC Coveco Niel HSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1779 | 1841 | -62 | 48 |
11 | Willibies Antwerpen HSE A | 26 | 10 | 15 | 0 | 1501 | 1590 | -89 | 45 |
12 | Rucon Gembo Borgerhout HSE C | 26 | 9 | 17 | 0 | 1684 | 1866 | -182 | 44 |
13 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 26 | 5 | 21 | 0 | 1549 | 1850 | -301 | 36 |
14 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 26 | 4 | 22 | 0 | 1566 | 1874 | -308 | 34 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Antwerpen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC T&T Turnhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Willibies Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke Herentalse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Guco Lier HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC T&T Turnhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B
17
Wins
Wins
1644
Goals
Goals