Wedstrijden
24/03
10:00
BBC Houtem Redwolves G08 B - KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G08 A
U08 Niveau 4 R2 I (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
30/03
13:00
CSS Outdoor Living Ninove G08 A - KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G08 A
U08 Niveau 4 R2 I (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
11/05
13:00
KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G08 A - CSS Outdoor Living Ninove G08 A
U08 Niveau 4 R2 I (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
Rangschikking
- Vlaams-Brabant peanuts event 05 Grimbergen (Basketbal Vlaanderen)
- U08 Niveau 4 R2 I (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bct Overijse G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Haacht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | De Rode Leeuwen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | De Rode Leeuwen G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Jets Basket Zaventem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Molenbeek Rebels Basketball G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Molenbeek Rebels Basketball G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Grimbergen G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Jets Basket Zaventem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Jets Basket Zaventem G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Notre Dame Blue Tigers Leuven G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Notre Dame Leuven G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Bct Overijse G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | De Rode Leeuwen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Helios SanoRice Zottegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Houtem Redwolves G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Black Boys Erpe-Mere G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | CSS Outdoor Living Ninove G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |