11/02/2026
Maarten Deceulaer

Op 15 mei 2026 vindt het Gala van de Gouden Korf plaats in een gloednieuw jasje! Volg hier alle updates.


Opgelet: Voor het gala worden er enkel tickets verkocht via voorverkoop.

Je kan kaarten bemachtigen via deze link: https://app.twizzit.com/go/Galatickets

Stemmen voor de laureaten kan via deze link tot en met 7 mei (23u): https://app.twizzit.com/go/laureaten2026

 

Wie scoort het Doelpunt van het Jaar? Stem mee!

 

Hoe werkt het?

Alle korfbalclubs kunnen hun mooiste doelpunt van het afgelopen zaalseizoen insturen. Zowel acties uit de kernploegen als pareltjes van de jeugd (U15 t/m U19) maken kans.

Maandag 27/04 t/m vrijdag 01/05 is de eerste stemweek. Dit voor alle doelpunten van: Hoofdklasse 1, Hoofdklasse 2A, Hoofdklasse 2B en Overgangsklasse. 

De tweede stemweek loopt van Maandag 04/05 t/m vrijdag 08/05 en geldt voor de Bouncewear topkorfballeague en de promoleague. 

Hou onze social media kanalen in de gaten. Aan jou de taak om je stem uit te brengen en de shortlist voor het Gala te bepalen!

 

Twee winnaars

De genomineerden die de stemming overleven, komen op de definitieve shortlist. De uiteindelijke winnaars worden op 15 mei live gekozen uit de definitieve shortlist, door de aanwezigen, tijdens het Gala.

Er worden op het Gala twee prijzen uitgereikt:

  • Het mooiste doelpunt uit de Bouncewear Topkorfballeague & Promoleague.

  • Het mooiste doelpunt uit de Hoofdklasse 1, 2 en Overgangsklasse.

 

 Wie wordt het jong talent van het Jaar?

 

Om onze toekomstige Diamonds extra in de verf te zetten introduceren we dit jaar de categorie: Jong Talent van het Jaar. Voor alle talenten tot en met 20 jaar (geboren in 2005 of later). 

Er wordt één winnaar en winnares gekozen uit de Bouncewear Topkorfballeague.