Onze H1L moesten vandaag op bezoek bij één van de titelkandidaten, Phantoms Boom Basket. Van de geblesseerden keerde niemand terug, integendeel, er werd nog ééntje toegevoegd aan de lijst. Matteo blesseerde zich vandaag tijdens de wedstrijd van de U21. En toen waren onze boys nog met 7.
De thuisploeg probeerde de wedstrijd dadelijk in handen te nemen. Via 4-2 gingen we naar 10-4 na 4 minuten. Met maar 7 spelers op het blad is het van in het begin natuurlijk opletten voor foutenlast. We waren 6 minuten ver, de stand was 16-6. Clem naderde tot 16-10. Bij Clem vielen de shots niet, bij de thuisploeg wel. Q1 eindigde op 23-14 met foutenlast er bovenop.
Clem begon goed aan Q2 en naderde tot 25-21 na 2 minuten. Minuut 4 en Clem bleef in de buurt van de thuisploeg, 27-24. Een versnelling van de thuisploeg en er stond 32-24 op het bord halfweg Q2. Clem kreeg het moeilijk, we gingen naar 40-27 na 8 minuten. We gingen rusten met 44-32 op het bord.
We waren 3 minuten ver na rust en de thuisploeg had de voorsprong uitgediept tot 18 punten, 52-34. Clem probeerde wel, maar het was moeilijk. De score vinden lukte niet en de thuisploeg bleef het tempo bepalen. Via 58-38 gingen we naar 65-41 na 8 minuten. In de laatste minuten van Q3 kon Clem toch nog een aantal scores maken en zo gingen we naar Q4 met 70-49 op het bord.
Clem wachtte 3 minuten in Q4 alvorens ze hun eerste korf lukte, 78-49. Fysiek werd het heel zwaar voor onze boys. Nog 3 minuten en er stond 90-58 op het bord. Eindigen deden we met 100-60 na een moedige wedstrijd van Clem.
Volgende week een weekend zonder wedstrijd voor onze H1L. Hopelijk kunnen er nadien een aantal terug keren uit blessure.
Proficiat aan spelers en coach.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Tekst en beeld: Carlo Claes