Clem toont karakter tegen Aarschot !!!!!


Twee intense wedstrijden tegen Aarschot liggen achter ons, en wat een strijd was het! Onze spelers hebben laten zien dat ze nooit opgeven, ongeacht de omstandigheden.
 
In de eerste wedstrijd, gespeeld op verplaatsing onder leiding van Coach Wannes, begon Aarschot in een hoog tempo, aangemoedigd door hun supporters. Ons team kon echter goed volgen en wist het tempo op te voeren. Helaas werd het in de tweede helft steeds moeilijker om bij te blijven, en moesten we de overwinning laten aan onze tegenstanders.
 
Een week later kregen we de kans om thuis revanche te nemen samen met coach Joachim. De zenuwen speelden een rol in de eerste helft, wat het ons niet makkelijk maakte. Ondanks een achterstand van 25 punten, vochten onze spelers zich terug in de wedstrijd. De derde helft speelden we gelijk, en in het laatste kwart lieten ons team hun sterkte zien. Ze kwamen tot op drie punten verschil, maar uiteindelijk eindigde de match met zes punten verschil in het voordeel van Aarschot.
We werden nochtans verwend want deze keer waren er echt heel veel supporters, veel andere clem-spelers, familie en vrienden die ons bleven aanmoedigen deze wedstrijd.
 
Ondanks het verlies mogen we trots zijn op ons team. Het doorzettingsvermogen dat ze hebben laten zien is belangrijker dan winst! Het voelde zelfs een beetje als een overwinning