Wat een wedstrijd van onze U14-meisjes! Met een klinkende 91-30 overwinning tegen BC Opwijk hebben ze laten zien dat ze echt in topvorm zijn.
Vanaf het eerste fluitsignaal was het duidelijk: CLEM was daar om te knallen. Al in het eerste kwart namen de meisjes een stevige voorsprong (23-8) en die hebben ze nooit meer afgegeven. Snelle aanvallen, strakke defense en vooral héél veel energie maakten het verschil.
En het mooiste van alles? Iedereen heeft gescoord! Dat bewijst nog maar eens hoe sterk dit team in de breedte is. Of het nu starters of invallers waren, elke speelster droeg haar steentje bij.
Met een voorsprong die opliep tot maar liefst 62 punten en bijna de hele match aan de leiding, was dit een echte teamprestatie waar de speelsters ook zelf van hebben genoten. De supporters werden getrakteerd op mooie fastbreaks, slimme passes en een hoop vechtlust.
De eindstand was dus 91-30 in het voordeel van CLEM. Een dikke proficiat aan alle speelsters en coaches!
CLEM neemt nu ook de leiding in de competitie. Dankzij een stevig doelpuntensaldo staan ze net boven de buren uit Aarschot. We kijken alvast uit naar de volgende wedstrijd.
Verslaggever: Michel Brouwers