Clem Scherpenheuvel trok dit weekend naar Basket Groot Zemst en keerde terug met een ruime overwinning: 30-55.
Al vanaf het eerste kwart nam Clem de controle (9-15), en die voorsprong werd doorheen de wedstrijd alleen maar verder uitgebouwd.
Toch verliep het spel niet altijd even vlot. Clem had merkbaar moeite met de afwerking. De afwerkingspercentages lagen laag deze wedstrijd en het oogde bij momenten nogal rommelig waardoor er weinig echte lijn in het spel zat.
Uiteindelijk was de overwinning nooit in gevaar en haalde Clem het op "automatische piloot", zonder echt hun beste basket te laten zien.
Dankzij deze zege blijft Clem ongeslagen aan de leiding en volledig op koers voor het kampioenschap.
Volgende week volgt de topper tegen Aarschot. De dames hebben dus een duidelijk doel voor ogen deze week om hun spel wat aan te scherpen.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Verslaggever: Michel Brouwers