J21 botst op sterk Bonheiden in de Beker van Vlaanderen
Zaterdagochtend stond voor onze J21 een stevige bekeropdracht op het programma tegen Titans Basketball Bonheiden.
Clem begon met veel inzet aan de wedstrijd en probeerde het tempo van de bezoekers te volgen. In het eerste kwart vond J21 regelmatig de weg naar de korf, maar Bonheiden was aanvallend bijzonder efficiënt en nam een 17-27 voorsprong.
In het tweede kwart kreeg Clem het een pak moeilijker. De bezoekers voerden de druk op, terwijl de shots aan onze kant minder vlot vielen. Bonheiden profiteerde optimaal en bouwde zijn voorsprong verder uit. Met een 21-49 stand aan de rust was de opdracht voor de tweede helft dan ook bijzonder zwaar.
Toch bleef J21 ervoor gaan. Na de pauze kwam er opnieuw meer aanvallend ritme in het spel en bleef de ploeg zoeken naar goede oplossingen. Ook in het laatste kwart bleef Clem strijden en werden er nog mooie acties en scores bij elkaar gespeeld.
De ruime achterstand uit de eerste helft bleek uiteindelijk niet meer goed te maken. Bonheiden trok de overwinning naar zich toe met 48-86.
Een moeilijke zaterdagochtend tegen een sterke tegenstander, maar ook een wedstrijd waaruit onze jonge ploeg opnieuw ervaring kan meenemen.
Blijven werken, blijven groeien en op naar de volgende!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Verslaggever: Kelly Geyskens



















