We organiseren in de eerste twee weken van september proeftrainingen. Deze proeftrainingen zijn gratis en vrijblijvend. Om praktische redenen kan je slechts één training kiezen.
We organiseren volgende proeftrainingen:

  • Boys & Girls U5 (geboren in 2020): zondagen 8 en 15 september, van 9u30 tot 10u30
  • Boys & Girls U6 en U7 (geboren in 2018 en 2019): woensdagen 4 en 11 september, van 14u30 tot 15u30
  • Boys en Girls U8, Kids trim en Junior Trim (geboren tussen 2013 en 2016): woensdagen 4 en 11 september, van 13u30 tot 14u30
  • Teens Trim (geboren tussen 2006 en 2012): dinsdagen 3 en 10 september, van 19u tot 20u
  • Start to Hockey (geboren in 2005 en ouder): donderdagen 5 en 12 september, van 20u30 tot 22u.

Je kan na de proeftraining beslissen om jou, vanaf midden september 2024, voor het seizoen 24-25 in te schrijven als trainingslid in de verschillende categorieën: U5, U6, U7, U8, Kids trim, Junior trim, Teens trim of Start to Hockey.

Inschrijven voor een proeftraining? Klik HIER

Indien je al hockeyervaring hebt en je wil als trainingslid bij een Gantoise jeugd- of seniorenteam aansluiten als trainingslid of om wedstrijden mee te spelen, stuur dan een mail naar hockey@gantoise.be.

Beste Leden,
 
Naast de reguliere trainingen is het ook mogelijk op Gantoise development trainingen te volgen. Dit zijn privé lessen, gegeven door top-trainers, aan één tot max. vier personen. Voor de jeugd kunnen er enkel development trainingen georganiseerd worden buiten de periodes dat er reguliere trainingen zijn.
U kan dit boeken door een aanvraag te sturen naar ons secretariaat via hockey@gantoise.be, die de beschikbaarheid van de trainers en velden nakijkt.
Voor de development trainingen kan voor 1/2 uur, 1 uur of anderhalf uur een trainer geboekt worden.
Betalingen gebeuren per overschrijving.
 
Leden zijn uiteraard vrij om hun privé trainer te kiezen maar als nodig kan naargelang de specifieke vraag onze GSAT cel meehelpen om de trainer speler te vinden met het beste profiel (aanvaller, middenvelder, verdediger, keeper). 

Kostrpijs per uur development training voor 1 tot 4 spelers:

  • development trainingen overdag - 65€ 
  • development training avond (verlichting) - 85€

Veel hockeyplezier!

Pascal Kina,
Sportief Directeur Gantoise 

Emma Dhooghe
Voorzitter Hockey Gantoise 

© 2024 Website powered by Twizzit.com